Co daje nam stosowanie kurtyn?


Używając kurtyn paskowych, chronimy magazyny i różnego rodzaju pomieszczenia przed utratą ciepła, przeciągami, hałasem, ale też przed kurzem.
Wykonane kurtyny paskowe z pcv są elastyczne i dzięki temu bezpieczne w użytkowaniu i nie utrudniają ruchu osób pieszych. Wykonane są z przezroczystych materiałów i miękkiego tworzywa. Kurtyny paskowe z PCV. Posiadają właściwości, potrzebne wszędzie tam, gdzie potrzebujemy, odgrodzić pomieszczenia zapewniając swobodne przejście ludzi, zwierząt czy samochodów. Dzięki dobrej elastyczności, wytrzymałości i odpowiednich atestów kurtyny zapewniają bezpieczny ruch w magazynach, halach czy chłodniach.
Można je zamawiać w różnych wariantach. Zrobione kurtyny z pasów pcv można stosować do chłodni w temperaturach minusowych, w standardowych warunkach temperatur plusowych czy wykonanych kurtyn z materiałów, które nie płoną i nie dymią.
Przegrody są łatwe w montażu. Odpowiednio zamocowane pasy zagwarantują nam dużą wytrzymałość na wypadanie i każdorazowy powrót do pozycji uszczelniającej przejście.

Polecane: Szklarz – lustra na wymiar.